پرچم تشریفات مخروطی و معمولی

پرچم تشریفات مخروطی و معمولی دو محصول متفاوت از هم می باشد. علی رغم اینکه این دو محصول از یک گروه محصول می باشند ولی تفاوت های عمده ای با هم دارند.  محصولی جدیدتر و به روزتر پرچم تشریفات مخروطی می باشد. این دو نوع پرچم تشریفات دارای تفاوت ظاهری بسیاری از هم می باشند. پرچم تشریفات مخروطی و معمولی با استفاده از یک نوع مواد اولیه تولید می گردد. اما پرچم تشریفات مخروطی یک تفاوت عمده با هم نام خود یعنی پرچم تشریفات معمولی دارد. استفاده از یک لایه مخصوص در بین لایه های پرچم تشریفات سبب شده تا به طور کلی ظاهر این دو پرچم از هم متفاوت باشند.چاپ های مختلفی را می توان برای تولید پرچم تشریفات انتخاب کرد اما در مدل مخروطی فقط با استفاده از چاپ دیجیتال امکان پذیر می باشد.

ایستایی پرچم تشریفات

نکته اصلی که در زمان خرید پرچم باید به آن توجه کرد نوع ایستایی پرچم می باشد. زیرا این ایستایی پرچم است که می تواند مخاطب را به سمت خود جذب کند. ایستایی پرچم تشریفات باید به نحوی باشد که به راحتی لوگو و یا طرح آن قابل رویت باشد. پرچمی دارای جذاب و مخاطب خواهد بود که بتواند با محیط اطراف خود همسو باشد. پرشین پرچم؛ پرچم های تولیدی خود را با  ظاهری متفاوت نسبت به سایر محصولات تولید کنندها ارائه می کند.تفاوت پرچم تشریفات مخروطی و معمولی معمولاً در نوع ایستایی آن می باشد.

پرچم تشریفات معمولی

پرچم تشریفات دوخت معمولی

پارچه پرچم تشریفات

پارچه در زیبایی نهایی محصول بسیار تاثیر گذار می باشد.قیمت پرچم بر اساس بافت و وزن آنها دسته بندی می شوند. زیبایی نهایی پرچم بستگی زیادی به نوع پارچه مورد استفاده در تولید آن دارد. به عنوان مثال پارچه مخمل که دارای وزن بیشتری نسبت به پارچه ساتن است زیبایی بسیار چشمگیری دارد. پارچه مخمل را می توان نفیس ترین نوع پارچه در تولید پرچم تشریفات دانست. البته خود ساتن دارای دسته بندی متفاوت و وزن های مختلفی می باشد. مرغوب ترین نوع پارچه ساتن، ساتن مات(ساتن آمریکایی) و ساتن براق(ساتن ژاپنی) می باشد. البته این نام به نوع آن اطلاق می شود و تولید آن هیچ گونه ربطی به نام کشور آن ندارد.

پرچم تشریفات مخروطی

پرچم تشریفات مخروطی به صورت دو رو تولید می شود و در بین این دو لایه زیر و روین یک لایه مواد خاص استفاده می شود تا با استفاده از حرارت 100 درجه این دو لایه به هم چسبانده می شوند این موضوع باعث شده است که ایستایی این محصول بدون حتی کوچکترین تنظیم و دخالت دستی در ایده آل ترین حالت ایستایی خود قرار می گیرد.توجه داشته باشید که این نوع پرچم تشریفات مخروطی قابل شستشو می باشد.

پرچم تشریفات مخروطی

پرچم تشریفات مخروطی

پرچم تشریفات معمولی

این نوع پرچم تشریفات که بدون مواد نگهدارنده در بین دولایه تولید می شود یک از قدیمی ترین محصولات پرچم می باشد. هنگام آویختن پرچم تشریفات باید با دست به دقت به این پرچم حالت ایستایی مناسب را داد و به خودی خود به ایستایی مناسب قرار نمی گیرد.نکته دیگر مورد اهمیت در این نوع پرچم تشریفات این است که در هنگام آویختن پرچم تشریفات سایه لایه زیرین بر روی لایه رویی قرار گیرد.همین خصوصیت باعث پایین آمدن زیبایی ظاهری آن شده و دلیل آن هم عدم استفاده از یک لایه مواد نگهدارنده بین دو لایه می باشد.

پایه پرچم

نکته در مورد زیبایی پرچم بوده و ارتباطی به تفاوت این دو نوع پرچم ندارد. پایه پرچم به همان اندازه خود پرچم دارای اهمیت می باشد. پایه پرچم در مدل های بسیار متنوعی تولید و عرضه می گردد. پایه پرچم هر چه دارای وزن بیشتر و ابعاد بزرگتری باشد مرغوب تر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *