تنوع در تولید پرچم تشریفات

تنوع در تولید پرچم تشریفات سبب شده این محصول یک پرچم بسیار متنوع باشد. پرچم تشریفات در مدل ها و نمونه های مختلفی تولید می گردد. تفاوت در تولید هر نوع از پرچم تشریفات سبب شده است تا محصولی متفاوت برای مشتریان گرامی باشد. اصلی ترین دلیل تولید پرچم تشریفات در مدل های مختلف ایجاد محصولات با سلیقه مشتریان گرامی می باشد. هر کدام از این نمونه ها خود دارای مشخصه ها و تفاوت هایی می باشد که به مشتریان امکانات متفاوتی می دهد. البته دلیل اصلی تنوع در تولید پرچم تشریفات قیمت تمام شده محصول پرچم می باشد. قیمت سبب شده پرچم تشریفات های با تنوع بالا تولید گردد. البته این موضوع در مورد چاپ دیجیتال برای قیمت مصداق ندارد بلکه به دلیل کیفیت بالا این نوع چاپ می باشد.

 

 

پرچم تشریفات لمینت

 

پرچم تشریفات وقتی که به طور گسترده استفاده از آن عمومیت پیدا کرد با چاپ های محدودی تولید می شود . اما با مرور زمان چاپ های دیگری نیز به جمع چاپ پرچم تشریفات نیز اضافه شد.ابتدا پرچم تشریفات با استفاده از چاپ سیلک و چاپ لیزر تولید می شده است. اما با مروز زمان و ورود تکنولوژی های جدید به صنعت چاپ پرچم مدعیان جدیدی نیز وارد این عرصه شدند. از جمله چاپ دیجیتال که امروزه به طور کلی سایر چاپ ها را از بین برده است. این چاپ به دلیل کیفیت بالا و نداشتن محدودیت در طرح و رنگ با اقبال گسترده ای روبرو شده است. از دلایل دیگر برای موفقیت این نوع چاپ پرچم زمان تولید و چاپ پرچم می باشد. این زمان به حدی کاهش یافت که به هیچ عنوان قابل مقایسه با سایر چاپ ها نمی باشد.

نمونه های پرچم تشریفات

پرچم تشریفات در نمونه های مختلفی تولید می شود . مثلاً در چاپ دیجیتال پرچم به با استفاده از پارچه های مختلف و مواد های مختلفی تولید می گردد. این تنوع را فقط می توان در این نوع چاپ پیدا کرد. پرچم تشریفات با پارچه ساتن مات یا آمریکایی و پارچه ساتن براق یا ژاپنی از جمله این تنوع در چاپ دیجیتال می باشد.هر کدام از این دو نمونه پارچه پرچم خود دارای مدل های مختلفی می باشد. پرچم تشریفات لمینت و پرچم تشریفات مخروطی از جمله این مدل ها و نمونه ها در پرچم تشریفات می باشد. پرچم لمینت از یک رو پارچه تولید می شود و دارای ظاهری برابر با پرچم مخروطی می باشد. تنها تفاوت آن، کاهش قیمت پرچم به نصف می باشد.اما این پرچم دارای معایبی می باشد که به آن می پردازیم.

 

چرا چاپ دیجیتال؟

در چاپ دیجیتال شما هیچ گونه محدودیتی در طرح و رنگ برای چاپ پرچم نخواهید داشت. سرعت بالا در تولید پرچم سبب شده که این نوع چاپ نسبت به سایر چاپ ها بسیار موفق تر باشد. مثلاً در چاپ سیلک مدت زمانی برای تولید یک پرچم به چند روز می رسد اما در چاپ دیجیتال در کمتر از یک ساعت می توان پرچم را تولید کرد. از دیگر مزیت های چاپ دیجیتال قابل شستشو بودن محصول نهایی پرچم می باشد. در هر زمان که پرچم کثیف شود شما به راحتی می توانید آن را شستشو دهید بدون اینکه به کیفیت پرچم لطمه ای بخورد.اما در پرچم لمینت نمی توان آن را شستشو داد و این یک عیب در پرچم تشریفات لمینت می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *