پرچم ساحلی

پرچم ساحلی از محصولات تولید شده در فروشگاه پرشین پرچم می باشد.این پرچم با داشتن ارتفاعی بسیار مناسب همواره مورد توجه قرار دارد.پرچم دارای طرح ها و نمونه های متنوعی می باشد. از این پرچم در محیط های روباز و بدون پوشش بیشتر محیط های سر بسته استفاده می شود. دلیل این امر ارتفاع متفاوت پرچم نسبت به سایر پرچم ها می باشد. پرچم  را می توان از یکی از جذاب ترین تولیدات در فروشگاه پرشین پرچم دانست. پرشین پرچم همواره با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های در تلاش است تا جدیدترین محصولات را عرضه کند. پرچم بر روی چند نوع پارچه مخصوص امکان تولید را دارد. پس نمی توان از هر نوع پارچه در تولید پرچم استفاده کرد.

تفاوت میان پارچه پرچم

پارچه پرچم معمولاً بر روی دوعدد پارچه مخصوص تولید می گردد.پارچه پرچم  را بر اساس ضخامت آن و نوع بافت آن دسته بندی می کنند. پارچه پرچم ساحلی باید به گونه ای باشد وقتی در معرض باد قرار گیرد بتواند باد را از خود عبور دهد. پارچه پرچم ساحلی دارای منافذی مخصوص می باشد که می تواند آب و باد را از خود عبور دهد که باعث کج شدن پرچم نشود.

 

خرید پرچم پرچم ساحلی

برای خرید پرچم همواره کارشناسان فروش فروشگاه پرشین پرچم آماده ارائه خدمات به شما می باشند. خرید پرچم هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری انجام می شود.خرید پرچم به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار برای مجموعه ها دارای اهمیت می باشد. پرچم را می توان در ساعت اداری به راحتی ثبت کرد.خرید پرچم در این فروشگاه با مناسب ترین قیمت برای شما مشتریان گرامی ثبت خواهد شد. برای مشاهده سایر نمونه های پرچم ساحلی می توانید از این قسمت وارد پرچم ساحلی شوید.

تولید پرچم

فروشگاه پرشین پرچم دارای متنوع ترین خط تولید پرچم می باشد. این فروشگاه با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال و خط تولید چاپ سیلک آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. تولید پرچم در این فروشگاه در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *