پرچم ساحلی

پرچم ساحلی از محصولات تولیدی فروشگاه و مجموعه تولیدی پرشین پرچم بوده که در چند مدل مختلف تولید میگردد.ابعاد این پرچم بسیار مناسب استفاده در محیط‌های خارجی بوده که دید عالی را برای مخاطب فراهم میکند.اشکال مختلف هندسی برای تولید این نوع پرچم نیز به جذابیت این محصول اضافه کرده است. پرچم ساحلی قطره‌‌ای، پرچم ساحلی بادبانی، پرچم ساحلی مستطیلی، پرچم ساحلی شمشیری از محبوب ترین مدل‌ها هستند.پارچه مورد استفاده در تولید پرچم ساحلی، ساتن و پارچه مخصوص پرچم ساحلی راشل میباشد.برای ثبت سفارش پرچم ساحلی از طریق شماره تماس زیر اقدام نمائید.

مرکز تماس پرشین پرچم

پارچه پرچم ساحلی

پارچه پرچم ساحلی مهمترین بخش در زیبایی و طول عمر پرچم ساحلی می‎‌باشد. علاوه بر زیبایی، حرکت پرچم در وزش باد یکی از معیارهای مهم در انتخاب نوع پارچه است. پارچه ساتن و راشل به دلیل داشتن بافت مناسب همواره مورد توجه و استفاده در صنعت چاپ پرچم هستند. پارچه راشل پرچم ساحلی جدید بوده و به نسبت پارچه ساتن بافتی نازکتر و شفاف‌تر دارد. از این رو در این نوع پارچه امکان داشتن سایه بسیار بالا و محتمل می‌باشد.

پرچم ساحلی بادبانی ارزان

نوع پارچه یکی از دلایل سایه دار شدن طرح بر روی پرچم میباشد.

اندازه پرچم ساحلی

ابعاد و اندازه پرچم ساحلی بصورت استاندارد و مناسب معابر شهری تعیین شده است. پرچم ساحلی در دو ارتفاع ۳ و ۲ متری تولید و عرضه میگردد. عرض این دو ارتفاع یکسان بوده و عرض ۷۰ سانتی متری دارند. این اندازه فقط برای پرچم بوده و در زمان نصب بر روی پایه ارتفاعی در حدود نیم متر اضافه خواهد شد.این دو سایز به دلیل فاصله بیننده تا پرچم تعیین شده که دید بهتر این محصول کمک ویژه‌ای کرده است. از این پرچم در تمامی محیط‌های خارجی و بیرونی بدون هیچ گونه محدودیت میتوان استفاده کرد.

خرید پرچم ساحلی بادبانی

چاپ پرچم ساحلی

چاپ مورد استفاده برای تولید این محصول چاپ دیجیتال می‌باشد. به دلیل ابعاد این پرچم امکان استفاده از نوع دیگر چاپ نیست. این نوع چاپ به دلیل داشتن کیفیت بالا و امکان شستشو محبوب‌ترین نوع چاپ پرچم میباشد. در این روش چاپی هیچ گونه محدودیتی در چاپ طرح دلخواه و یا عکس و نوشته شما وجود نداشته و امکان چاپ آنها فراهم می‌باشد. پرشین پرچم با استفاده از بروز ترین ماشین آلات چاپ پرچم در کشور محصولات خود را تولید و عرضه می‌نمائید.

پرچم ساحلی

 

پایه پرچم ساحلی

پایه پرچم از اجزای مهم در پرچم ساحلی بوده و جزو متعلقات این پرچم میباشد. تولید این محصول با متریال‌های متفاوت، گوناگونی و مقاومی صورت میگیرد. پایه پرچم گرانولی، پایه پرچم فلزی ایرانی، پایه پرچم فلزی خارجی، پایه پرچم مخزنی و پایه پرچم مخزنی سایز بزرگ از خانواده پایه پرچم ساحلی میباشند. متریال این مدل پایه پرچم‌ها گرانول، پلاستیک و آهن بوده که مقاومت و وزن مناسبی در برابر شرایط مختلف دارد.

پرچم ساحلی پایه مخرنی

ارسال به سراسر کشور

مجموعه تولیدی پرشین پرچم محصولات تولیدی خود را بصورت فوری به سراسر کشور ارسال می‌نمائید. پرشین پرچم با امکانات مدرن خود محصولات را در کوتاه‌ترین زمان تولید و ارسال خواهد کرد. نوع انتخاب راه ارسال بار توسط مشتریان گرامی انجام گرفته تا محصول به آسانی به دست مشتریان برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *